Profesjonalne strony internetowe dla firm

Strony www

Strony internetowe powinny być SKUTECZNE. Moje strony internetowe są zorientowane na użytkowników, a realizacje są jednocześnie atrakcyjne wizualnie jak i przyjazne w obsłudze

Optymalizacja seo

Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to połowa sukcesu aby zaistnieć w sieci. Dzięki zdobytej wiedzy jestem w stanie poprawić optymalizację tak aby było to skuteczne.

Sklepy internetowe

Sprzedaż internetowa rządzi się określonymi prawami - znając je można zaprojektować skuteczny sklep internetowy - prosty i przyjazny w zarządzaniu oraz dla klienta.

Usługi hostingowe

Główną cechą dobrej usługi hostingowej jest gwarancja nieprzerwanej pracy, oraz prędkość działania. Dzięki najszybszym dostępnym serwerom będziesz miał gwarancję, że Twoja strona internetowa będzie szybką stroną.

Wybierz pakiet dla siebie

750 zł

Strona typu one page

1700 zł

strona internetowa

od 2000 zł

Sklep internetowy

ostatnie prace związane z tworzeniem Mobilnych stron internetowych oraz sklepów online

0
Godzin spędzonych nad stronami
0
Stron internetowych
0
Sklepy internetowe

NAjczęściej zadawane pytania

Nie można odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie dotyczące czasu realizacji projektu. Czas wykonania strony zależy między innymi od stopnia jej złożoności. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się jak długo wykonywana może być strona zgodna z Państwa koncepcją, zapraszam do kontaktu bezpośredniego przez formularz lub e-mail kontakt@adamhaase.pl

Oczywiście, dzięki prostemu w obsłudze systemowi CMS, którym jest WordPress będą mogli Państwo samodzielnie zarządzać treścią. Przy większych aktualizacjach służę także pomocą.

Wszystko zależy od strony, którą klient chce przebudować. Nie każdą witrynę można przebudować i nie zawsze się to opłaca (może okazać się, że zbudowanie jej od nowa będzie tańsze). Ewentualne możliwości i koszt modyfikacji strony klienta możemy określić po zapoznaniu się z Państwa stroną.

O pozycji strony w wyszukiwarce internetowej decyduje w głównej mierze jej zawartość (treść) oraz kod strony. Dlatego też zwracam klientom uwagę na przygotowanie jak najbardziej wartościowej treści oraz tworzę zoptymalizowany kod stron. Dodatkowo, ważne jest budowanie profesjonalnego zasobu wiedzy prezentowanej zarówno na stronach firmowych, jak i w blogach czy też innych fachowych poradnikach.

Optymalizacja SEO to działania dzięki którym podnosi się pozycję strony w wyszukiwarkach Działania te są długotrwałe. Nie jest możliwe określenie konkretnego czasu potrzebnego po którym będą widoczne konkretne wyniki Podejmowane działania polegają głównie na zoptymalizowaniu kodu strony oraz całej struktury serwisu (linków wewnętrznych) oraz zbudowaniu bazy fachowych artykułów wspierających strony internetowe.

Opinie moich klientów

Dawid Windorpski
Dawid Windorpski
InterEvents
Czytaj więcej
"Bardzo gorąco polecam. Profesjonalne usługi, bardzo miły i kontaktowy 🙂 Większość problemów stara się rozwiązać od ręki co daje bardzo wygodna i przede wszystkim udana współpracę :)"
Jarosław Wolny
Jarosław Wolny
Wolny i Wolny
Czytaj więcej
"Polecam w 100 % . Doświadczenie i profesjonalizm. Moja strona internetowa wyszła super. "

Tutaj jest miejsce na Twoją opinię

Czytaj więcej

Zadzwoń i zostań moim klientem już dziś!

WPD Adam Haase
ul. Derdowskiego 3
83-424Lipusz
NIP: 591-170-72-96

Adres e-mail kontakt@adamhaase.pl

Tel. 883351466