WPD ADAM HAASE
Profesjonalne strony internetowe

NAjczęściej zadawane pytania

Nie można odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie dotyczące czasu realizacji projektu. Czas wykonania strony zależy między innymi od stopnia jej złożoności. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się jak długo wykonywana może być strona zgodna z Państwa koncepcją, zapraszam do kontaktu bezpośredniego przez formularz lub e-mail kontakt@adamhaase.pl

Oczywiście, dzięki prostemu w obsłudze systemowi CMS, którym jest WordPress będą mogli Państwo samodzielnie zarządzać treścią. Przy większych aktualizacjach służę także pomocą.

Wszystko zależy od strony, którą klient chce przebudować. Nie każdą witrynę można przebudować i nie zawsze się to opłaca (może okazać się, że zbudowanie jej od nowa będzie tańsze). Ewentualne możliwości i koszt modyfikacji strony klienta możemy określić po zapoznaniu się z Państwa stroną.

O pozycji strony w wyszukiwarce internetowej decyduje w głównej mierze jej zawartość (treść) oraz kod strony. Dlatego też zwracam klientom uwagę na przygotowanie jak najbardziej wartościowej treści oraz tworzę zoptymalizowany kod stron. Dodatkowo, ważne jest budowanie profesjonalnego zasobu wiedzy prezentowanej zarówno na stronach firmowych, jak i w blogach czy też innych fachowych poradnikach.

Optymalizacja SEO to działania dzięki którym podnosi się pozycję strony w wyszukiwarkach Działania te są długotrwałe. Nie jest możliwe określenie konkretnego czasu potrzebnego po którym będą widoczne konkretne wyniki Podejmowane działania polegają głównie na zoptymalizowaniu kodu strony oraz całej struktury serwisu (linków wewnętrznych) oraz zbudowaniu bazy fachowych artykułów wspierających strony internetowe.

WPD Adam Haase
ul. Derdowskiego 3
83-424Lipusz
NIP: 591-170-72-96

Adres e-mail kontakt@adamhaase.pl

Tel. 883351466